Nasze atuty

Oferujemy szeroki zakres tematyczny warsztatów z różnych dziedzin, dedykowanych przedsiębiorstwom z różnych branż.

DOŚWIADCZENIE
szerokie spojrzenie na procesy personalne zachodzące w przedsiębiorstwie, dzięki doświadczeniu zdobytemu przy współpracy z Klientami z różnych branż i krajów.

ZNAJOMOŚĆ RYNKU I POTRZEB KOMPETENCYJNYCH
zróżnicowane projekty, które prowadzimy dla naszych Zleceniodawców m.in. rekrutacyjne pozwalają nam podążać za ich oczekiwaniami, tworzą niepowtarzalne know-how dotyczące zarówno oczekiwań rynku co do niezbędnych umiejętności, ale przede wszystkim kompetencji.

PROFESJONALIZM
gwarantujemy najwyższy poziom usług, zarówno merytoryczny, jak i organizacyjny prowadzonych szkoleń. Oferujemy szeroki wachlarz poszkoleniowych działań gruntujących uzyskaną wiedzę i umiejętności poprzez stosowanie licznych narzędzi wzmacniających, wprowadzanych już po szkoleniu. Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług szkoleniowych jest Certyfikat SUS 2.0 wydany przez firmę DEKRA.

ELASTYCZNOŚĆ
merytoryczne dostosowanie programów szkoleniowych do potrzeb naszych Partnerów, dopasowanie otoczenia, warunków technicznych, materiałów szkoleniowych etc.

MINIMALIZM W BIUROKRACJI!
dla ułatwienia Państwu możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia, organizujemy indywidualne spotkania z doradcą w naszej siedzibie bądź u Państwa, podczas których wyjaśniamy procedurę udziału w projekcie oraz pomagamy w dopełnieniu formalności. Podczas spotkania dopasowujemy ofertę szkoleniową do Państwa potrzeb, tak by usługa była szyta na miarę.