Employer branding strategicznie. Jak przygotować strategię EB w 12 krokach

TYLKO 79,80 zł*

Jeśli chcesz rozpocząć pracę nad strategią EB pod okiem znakomitej ekspertki, Anny Macnar, a także poznać zasady opracowania tejże strategii i niezbędne narzędzia, warsztat „Employer branding strategicznie. Jak przygotować strategię EB w 12 krokach” jest propozycją dla Ciebie. Dzięki udziałowi w szkoleniu nauczysz się podejmować działania, dzięki którym zbudujesz lub wzmocnisz markę swojego pracodawcy.

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które są lub chcą być zaangażowane w działania na rzecz budowania marki pracodawcy: rekruterzy, PR-owcy, marketingowcy, właściciele firm, menadżerowie.

 • *79,80  zł neto/os. przy dofinansowaniu na poziomie 80% (więcej informacji: szkolenia@lsj.pl lub +48 509 834 203)
  399 zł netto/os. (490,77 zł brutto) bez dofinansowania
 • Czas trwania: 4 godziny (z przerwą)
 • Termin najbliższego szkolenia: 22 maja
 • Zgłoś udział poprzez formularz KLIKNIJ
 • Napisz do nas @: szkolenia@lsj.pl lub zadzwoń: +48 509 834 203

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak:

 • Jak łączyć strategię EB ze strategią firmy
 • Jak przygotować strategię employer brandingową w 12 krokach
 • Jak mierzyć efektywność działań wizerunkowych
 • Jak opracować dokument: „Strategia EB w mojej firmie”


Informacje o trenerze:

Anna Macnar – CEO w HRM Institute; doświadczony ekspert i wizjoner w obszarze employer branding, kształtowania i optymalizacji środowiska pracy, budowania strategii i komunikacji marki, zarządzania talentami i marketingu HR. Konsultant, szkoleniowiec, trener i wykładowca (m.in.: AGH, SGH). Autorka publikacji na temat budowania wizerunku pracodawcy, marketingu HR pracodawcy, storytellingu w employer brandingu, pokolenia Y/Millenium. Organizatorka konferencji, szkoleń i warsztatów z obszaru komunikacji i budowania strategii marki pracodawcy. Od lat śledzi trendy EB, prowadzi autorskie badania, dzieli się wiedzą i doradza czołowym pracodawcom. Oferowana wiedza inspiruje uczestników do wprowadzenia działań w swoich firmach!

 

Jeśli interesuje Cię któryś z powyższych tematów, albo zbliżony tematyką, skontaktuj się z nami (E: szkolenia@lsj.pl, T: +48 509 834 203). Przekażemy Ci pełną informację na temat możliwości współpracy oraz dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
Pamiętaj, że każdy temat możemy dowolnie modyfikować, aby w pełni dopasować go do potrzeb Klienta.