Employer branding

Dla kogo jest szkolenie:

Osoby, które są lub będą zaangażowane w działania rekrutacyjne i wizerunkowe. Warsztaty przygotowane są adekwatnie do wyzwań, jakie stoją przed Klientem.

Co wyróżnia to szkolenie:

 1. Trener
  Zyta Machnicka, Employer Branding Partner, trenerka i autorka bloga CandidateExperience.pl. Krzewi ideę employer brandingu i pomaga Liderom oraz Zespołom w samodzielnym budowaniu autentycznej marki pracodawcy
 2. Forma szkolenia
  warsztat, case study, trening kreatywności, praca w grupach.
 3. Czas trwania
  8 godzin (z przerwami)

Moduł 1. Persona w employer brandingu. Co Ty wiesz o swoim kandydacie

 • Komunikacja zaangażowana: insight w employer brandingu
 • Warsztaty z targetowania
 • Jak przekładać wiedzę o kandydatach na działania employer brandingowe

Moduł 2. Candidate experience. Jak tworzyć wyjątkowe doświadczenia na co dzień

 • Candidate journey. Jak „podróżują” Twoi kandydaci
 • Mapa empatii, etapy budowania wrażeń i kategorie doświadczeń kandydatów i pracowników
 • Od złości do zachwytu. Skuteczne zarządzanie frustracjami

Moduł 3. Jak tworzyć skuteczne treści dla kandydatów

 • Ogłoszenie o pracę ma znaczenie. Jak przyciągnąć uwagę Twojego kandydata
 • Przepis na zakładkę karierową, na którą wracają kandydaci
 • Action plan, czyli jak wdrożyć zmiany od już

Cel szkolenia, czyli co zyskujesz:

Podczas warsztatu wspólnie opracowane zostaną profile typowych kandydatów. Przeanalizowane zostaną również candidate journey oraz punkty styku, w których kandydaci wymagają szczególnej uwagi, dotarcia do nich właściwymi kanałami i dostarczenia im odpowiednich materiałów. Podczas warsztatów poruszone zostaną zagadnienia m.in.:

 • W jaki sposób kandydaci z Państwa grupy docelowej szukają pracy, jak podejmują decyzję o zatrudnieniu oraz jakich informacji i działań oczekują od Państwa i podobnych pracodawców
 • Jak w działaniach rekrutacyjnych i wizerunkowych wykorzystywać wiedzę na temat person/wymyślonych idealnych kandydatów
 • Jak projektować wyjątkowe doświadczenia z marką pracodawcy przed, w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacji, jakie są najlepsze praktyki dotyczące materiałów rekrutacyjnych oraz jak do tych celów wykorzystać informacje z candidate journey.

Informacje o trenerze:

Trener Zyta Machnicka

Zyta Machnicka

Employer Branding Partner oraz trenerka i autorka bloga CandidateExperience.pl. Krzewi ideę employer brandingu i pomaga Liderom oraz Zespołom w samodzielnym budowaniu autentycznej marki pracodawcy. Jest pomysłodawczynią i opiekunem merytorycznym pierwszych w Polsce studiów podyplomowych Employer Branding na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (aktualnie trwa IV edycja).

Jest też pomysłodawczynią i organizatorką EBMASTERS – ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu. Na każde z organizowanych przez nią spotkań w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu przybywa od 70 do 100 osób związanych z branżą HR. Przez ostatnie 12 lat doskonale poznała potrzeby działów HR oraz kandydatów i pracowników.

Jeśli interesuje Cię któryś z powyższych tematów, albo zbliżony tematyką, skontaktuj się z nami (E: szkolenia@lsj.pl, T: +48 509 834 203). Przekażemy Ci pełną informację na temat możliwości współpracy oraz dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.
Pamiętaj, że każdy temat możemy dowolnie modyfikować, aby w pełni dopasować go do potrzeb Klienta.