Szkolenia szyte na miarę

Czy wiedzą Państwo, że szkolenia pracowników zwiększają ich wydajność niezależnie od tego, czy sprawdzamy ją na poziomie pojedynczej osoby, czy całego zespołu?

Skoro aż 8 na 10 aktywnych zawodowo Polaków deklaruje, że w pracy liczy się dla nich rozwój, to zadaniem pracodawcy na współczesnym rynku pracy jest zagwarantowanie pracownikom możliwości rozwijania swoich kompetencji, zarówno miękkich, jak i twardych.

Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, proponujemy pomoc w rozwoju Państwa zespołu lub jego poszczególnych członków. Specjalnie dla Państwa przeprowadzimy badanie potrzeb rozwojowych w Państwa organizacji i zaproponujemy takie rozwiązanie, które przyniesie szereg korzyści pracownikom i firmie.

Uszyjemy szkolenie na miarę, dzięki któremu usprawnione zostaną określone procesy lub działania w obszarze zarządzania, komunikacji, itp. 

 

Zagadnienia, w których specjalizują się nasi trenerzy
Efektywna Komunikacja Zarządzanie konfliktem
Zarządzanie zespołem Motywowanie pracowników
Typy pracowników i praca z różnorodnością Radzenie sobie ze stresem
Program rozwoju lidera Zarządzanie sobą w czasie
Wypalenia zawodowe Program rozwoju instruktorów
Wprowadzenie kultury Lean do organizacji Obsługa klienta
Skuteczna sprzedaż Employer Branding
Design Thinking Wykorzystanie social media do promocji
Prawo pracy

Podkreślamy też, że skorzystanie ze szkoleń lub konsultacji biznesowych prowadzonych przez LSJ jest aktualnie łatwiejsze z uwagi na dofinansowanie w wysokości nawet 80% całkowitego kosztu. Ze wsparcia mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę w województwie zachodniopomorskim oraz ich pracownicy.

Ze strony LSJ HR Group mają Państwo zagwarantowane maksymalne zminimalizowanie biurokracji. Przez całość niezwykle uproszczonej procedury przeprowadzi Państwa nasz doradca, dzięki czemu szybko i sprawnie odzyskają Państwo część poczynionej inwestycji.

Przypominamy! W dobie rynku pracownika szkolenia podnoszące kwalifikacje pracowników to większa atrakcyjność marki pracodawcy i motywacja nie tylko kandydatów, ale i aktualnego zespołu. Warto zatem skorzystać z naszej propozycji, by zwiększyć swoją konkurencyjność!

Zachęcamy więc do kontaktu: Dorota Duszak, Project Manager LSJ HR Group, e-mail: d.duszak@lsj.pl, tel. +48 509 834 203.

Jeśli interesuje Cię jeden z pozostałych tematów, skontaktuj się z nami (E: szkolenia@lsj.pl, T: +48 509 834 203) – przekażemy Ci pełną informację na jego temat oraz dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Pamiętaj też, że każdy temat możemy dowolnie modyfikować, aby w pełni dopasować go do potrzeb Klienta.